TR EN

GÜNCEL ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

ARAB HEALTH DUBAİ 2018

Sizi Arab Health 2018 fuarında standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

2-5 Kasım 2017’de Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireliği Kongresi’ndeyiz.

Firmamız Antalya’da düzenlenecek olan Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireliği Kongresi’ne katılım gösterecektir. Tarih: 2-5 Kasım 2017

Sizi MEDICA 2017 fuarında standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Sizi “MEDICA 2017” fuarında standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Ege Üniversitesi Kadın Doğum Anabilim Dalı Laporoskopi ve Histeroskopi Kursu

13-14 Mayıs Ege Üniversitesi Kadın Doğum Anabilim Dalı Laporoskopi ve Histeroskopi Kursundaydık..

I. Kolorektal ve Pelvik Cerrahi Kadavra Kursu

Firmamız 25-26 Nisan 2017 tarihlerinde, Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi’nde düzenlenen I. Kolorektal ve Pelvik Cerrahi Kadavra Kursu’na katılım göstermiştir.

II. Çukurova Pelvik Taban Hastalıkları Multidisipliner Yaklaşımlar Sempozyumu

II. Çukurova Pelvik Taban Hastalıkları Multidisipliner Yaklaşımlar Sempozyumu 31 Mart – 01 Nisan 2017 tarihleri arasında Mithat Özsan Amfisi, Adana’da düzenlenmiştir.

Ameliyathane Hemşireleri Günü

Firmamız 15 Şubat 2017 tarihinde düzenlenen “Ameliyathane Hemşireleri Günü” etkinlikleri kapsamında, katılımcı hemşireler ile bir araya gelmiş ve eğitimler vermiştir.

Arab Health Dubai 2017

Firmamız 29 Ocak – 1 Şubat 2017 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Arab Health Dubai 2017 Fuarı’na katılm göstermiştir.

2. Tibbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi

8 – 10 Aralık 2016’da Antalya’da düzenlenen, Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet ERDÖL ve çok sayıda Sağlık Bakanlığı, Üniversiteler, SGK, KİK ve ilgili STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Firmamız, düzenlenen kongrede yerini aldı.

İzmir Dişhekimleri Odası Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi

Firmamız, İzmir Dişhekimleri Odası tarafından düzenlenen “İzmir Dişhekimleri Odası Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi”ne katılım göstermiştir.

Adana Genel Cerrahi Doktor Toplantısı

Katsan A.Ş. 21 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilen Adana Genel Cerrahi Doktor Toplantısı’na katılarak, yaptığı sunumlarla beğeni toplamıştır.

OHSAD Kongresi Katılımı

Firmamız 13 – 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da 7.si düzenlenen “Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları” konulu OHSAD Kongresi’ne katılım sağlamıştır. Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmak ve daha önemlisi ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak.

Arab Health Dubai 2016

Firmamız 25-28 Ocak 2016 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen, Arab Health Dubai 2016 Fuarı’na katılım gerçekleştirmiştir.

+

Ürün Çeşidi

+

Yıllık Deneyim

+

Yurt İçi Bayilik

+

Ülkede Dağıtım Ağı

Bizimle iş birliği yapmak ister misiniz?

Katsan A.Ş. 20'yi aşkın bayisiyle Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine ulaşarak, gerek devlet kurumlarının gerekse özel kurumların çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Copyright 2017 © KATSAN Katgüt Sanayi ve Tic. A.Ş.