Katsan San. ve Tic. A.Ş. olarak 1976 yılında İzmir’de katgüt imalatı ile başladığımız imalat hayatımıza bugün sentetik cerrahi iplik üretimi ile devam etmekteyiz. Katsan, 40 yılı aşkın deneyim ile Türkiye’nin tüm hastanelerinde kullanılan ve tercih edilen bir cerrahi iplik üreticisi konumundadır.

Tamamı yerli sermaye ile üretim yapan Katsan, Türkiye’nin tamamını kapsayan bayi ağı ile yurtiçi ve yurtdışında, gerek devlet gerekse özel hastanelerde cerrahi sütür konusunda çözüm ortaklığı sunmaktadır. Kendi üretimimizi yapmanın getirdiği esneklik ve tecrübe ile geniş ürün yelpazemizi tüm cerrah ve hemşirelerimizin taleplerine en kısa sürede cevap verecek şekilde sunmaktayız.

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, dünya standartlarındaki tesisimizde, steril koşullar altında ürettiğimiz cerrahi ipliklerimiz farklı cerrahi operasyonlara hitap edebilecek geniş çeşitlilik içermektedir. Veterinerlerimize yönelik ürünlerimiz veteriner cerrahlarımızın operasyonlarda tercih ettikleri birer marka haline gelmiştir. Amacımız Türkiye’nin sağlık sektöründe dışa bağımlılığını azaltacak şekilde cerrahi sütür imalatının her aşamasını kendi tesislerimizde yapmaktır.

Tamamı CE belgeli cerrahi ipliklerimiz, ISO 13485 kalite belgemiz ve ürettiğimiz ürünün insan hayatına kattığı değerin farkında çalışmalarını yürüten çalışanlarımız ile Türkiye’nin cerrahi iplikte önemli bir markası ve değeri olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

5000ÜZERİNDE ÜRÜN ÇEŞİDİ
41YILLIK DENEYİM
38ÜLKEDE DAĞITIM AĞI
23YURTİÇİ BAYİLİK