TR EN

Güncel Etkinlikler

3. ÇUKUROVA GASTRO-İNTESTİNAL CERRAHİ HASTALIKLARI KONGRESİ

Tarih :  8-10 Mart 2019
Yer : Adana HiltonSA

Her sene olduğu gibi Katsan Cerrahi İplikleri olarak 3. Çukurova Gastro-İntestinal Cerrahi Hastalıkları Kongresi’nde yerimizi aldık.

400 kişinin katıldığı ve 3 gün süren kongrede mide hastalıkları, kolon ve rektum hastalıkları, proktolojik hastalıklar konusunda çeşitli sunumlar yapıldı son gelişmeler aktarılarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kongre'ye birçok Üniversite ve Sağlık Bakanlığı Eğitim hastanelerinden öğretim üyelerinin konuşmacı olarak bilimsel destek verdi. Bilimsel toplantılarda mide, ince ve kalın bağırsak, rektum ve anal bölgenin selim ve kanser hastalıklarında cerrahi tedavileri yanında gastroenteroloji/ medikal onkolojik tanı ve tedavilerinin de multidisipliner olarak tartışıldı.

Kongre kapsamında emilebilen ve emilemeyen; monofilament, multifilament sütürlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Her sene düzenli olarak katıldığımız bu kongrenin organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

5000+

Ürün Çeşidi

42+

Yıllık Deneyim

20+

Yurt İçi Bayilik

30+

Ülkede Dağıtım Ağı

Bizimle iş birliği yapmak ister misiniz?

Katsan A.Ş. 20'yi aşkın bayisiyle Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine ulaşarak, gerek devlet kurumlarının gerekse özel kurumların çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Copyright 2019 © KATSAN Katgüt Sanayi ve Tic. A.Ş.