TR EN

Güncel Etkinlikler

ARAB HEALTH 2019 DUBAİ FUARI

Tarih :  28 - 31 Ocak 2019
Yer : Dubai World Trade Centre
Stand : Rashid Hall, Stand No:R.L.12

44. Arab Health 28-31 Ocak 2019 tarihleri ​​arasında BAE, Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirildi. Dört gün boyunca, 159 ülkeden 84.700'den fazla sağlık ve ticaret profesyoneli MENA bölgesindeki en büyük sağlık ve ticaret fuarı katılımcıları tarafından karşılandı.

Türkiye'nin önde gelen cerrahi sütür üreticisi olan Katsan, deneyimini ve profesyonelliğini paylaşmaktan, emilebilir ve emilemeyen sütürlerini tüm ziyaretçilere ve iş ortaklarına sunmaktan onur duymaktadır. Bu yıl ayrıca Arab Health 2019’da misafirlerimizi ve potansiyel müşterilerimizi ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduk. Standımızı ziyaret edenlerin, atravmatik cerrahi sütürlerimizin kalitesini test ederek görme şansı oldu.

Olumlu geri bildirimler ve cerrahi dikişlerimize olan ilgi, cerrahi dikiş kalitemizi daha da artırmak için bize ilham verdi, aynı zamanda sağlık sektörünün taleplerini karşılayabilmek adına yeni tıbbi cihazlar geliştirme  imkanımız oldu.

Ekibimiz şimdiden Arab Health 2020 için heyecanlı. Standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

5000+

Ürün Çeşidi

42+

Yıllık Deneyim

20+

Yurt İçi Bayilik

30+

Ülkede Dağıtım Ağı

Bizimle iş birliği yapmak ister misiniz?

Katsan A.Ş. 20'yi aşkın bayisiyle Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine ulaşarak, gerek devlet kurumlarının gerekse özel kurumların çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Copyright 2019 © KATSAN Katgüt Sanayi ve Tic. A.Ş.