TR EN

Güncel Etkinlikler

ARAB HEALTH 2020

Katsan olarak, dünyanın en büyük medikal ticaret fuarlarından biri olan Arab Health 2020’nin, 2016 yılından beri katılımcısı olmaktan çok memnunuz. Orta doğu ve Kuzey Afrika (MENA) sağlık sektörlerinin de gerekli bir büyüme gösterdiği şu dönemlerde, bu fuar, tüm medikal cihaz üreticilerinin, dağıtıcılarının ve sağlık hizmeti profesyonellerinin yeni B2B ve B2C ilişkileri yaratmaları için önemli bir rol oynamaktadır.

Türkiye’deki önemli cerrahi sütür üreticilerinden biri olarak, cerrahi sütürlerimizi ve diğer medikal malzemelerimizi yıllar boyunca tüm dünyaya tanıtma fırsatımız oldu. 27-30 Ocak 2020 tarihlerinde düzenlenen Arab Health 2020 Fuarı’nda da, emilebilir ve emilemeyen sütürlerimiz dahil tüm ürün yelpazemiz katılımcılar tarafından oldukça talep gördü.

Arab Health 2021 için de hazırlıklarımız uzun süredir devam ediyor. Sizin de, bizi orada ziyaret etmenizden mutluluk duyarız.

5000+

Ürün Çeşidi

42+

Yıllık Deneyim

20+

Yurt İçi Bayilik

30+

Ülkede Dağıtım Ağı

Bizimle iş birliği yapmak ister misiniz?

Katsan A.Ş. 20'yi aşkın bayisiyle Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine ulaşarak, gerek devlet kurumlarının gerekse özel kurumların çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Copyright 2019 © KATSAN Katgüt Sanayi ve Tic. A.Ş.