TR EN

Güncel Etkinlikler

Kenya Cerrahi Derneği Konferansı 2019

KENYA CERRAHİ DERNEĞİ’NE ORGANİZE ETTİKLERİ KONFERANSTA DESTEK VERDİK

Kenya Cerrahi Derneği dünya çapında bir organizasyondur. Derneğin temel amacı Kenya'daki cerrahi uygulamalarını geliştirmek için, tüm cerrahları ve hemşireleri bir araya getirerek onlara özel becerilerini geliştirme fırsatı sunmaktır. 

Katsan olarak, tıbbi cihazlarımızı tanıtmak ve Kenya'daki cerrah ve hemşirelere yüksek kaliteli emilebilir sütürlerimizi ve emilemeyen sütürlerimizi kullanarak eğitimlere ve kendilerine özel hazırlanan etkinliklere katıldıkları için gurur duyuyoruz. Bizim tarafımızdan, Kenya Cerrahi Derneği üyesi sağlık profesyonellerinin eğitiminde desteklemek için işbirlikçimize, Katsan’ın atravmatik cerrahi sütürlerini ve diğer tanıtım malzemelerini ücretsiz sunmaktan memnuniyet duyduk.

Kenya Cerrahi Derneği ile daha çok etkinlikte bir araya gelmeyi çok isteriz. Katsan olarak kendilerine dünya standartlarında sentetik cerrahi sütürlerimizi tedarik ederek yardım etmeye ve destek olmaya her zaman hazırız.

5000+

Ürün Çeşidi

42+

Yıllık Deneyim

20+

Yurt İçi Bayilik

30+

Ülkede Dağıtım Ağı

Bizimle iş birliği yapmak ister misiniz?

Katsan A.Ş. 20'yi aşkın bayisiyle Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine ulaşarak, gerek devlet kurumlarının gerekse özel kurumların çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Copyright 2019 © KATSAN Katgüt Sanayi ve Tic. A.Ş.